8 Sekretów Urody Japońskich Kobiet, Dla Idealnej Skóry

Japońskie kobiety słyną z gładkiej, jasnej i promiennej skóry. W pytanie ? Oczywiście, genetyka, szczęście! Ale i ich milimetr rytuałów piękności. W Japonii, dla urody-to filozofia. Na przeciwległym Kim Kardashian, japońskie kobiety wolą głębokie opieki dla doskonałej naturalnej skóry. Odkłady, delikatny olejek, zielonej herbaty i masaż, oto wszystkie sekrety piękna japońskich dla skóry Zero defekt.

Japończycy mają elegancki mix innowacji i prostoty w swoich rytuałach opieki.

Z jednej strony, są one, wraz z koreańskich kobiet, z inicjatywy najbardziej szalone urody.

Jeden myśli, oczywiście, wesoły (ale bardzo przekonująco), bubble maski lub skłonność arkusz maski, te maski tkaninowe, które dają tym, którzy je nosić arogancko UFO z łazienki.

Z drugiej strony, powtarzają codziennie te same gesty urody, jak tradycja, której nie chcieli zakłócić. Ponadto, japończycy mają tylko jeden cel: aby mieć piękną naturalną skórę, jest bardzo prosta.

I jak ona działa, odszyfrowywać, jeden po drugim swoje małe sekrety piękna.

Wolą maski peelingiWolą maski peelingi

Pieszcząc skórę, a nie pocierając jej, to Japońska metoda.

Nicole, japonka i założyciel maniaka kosmetyczny w Tokio , powiedział nam w wywiadzie: “azjaci, naturalnie, jest cieńsza i bardziej wrażliwa skóra, dlatego peelingi nie są bardzo popularne wśród japońskich kobiet”.

A nie złuszczający (i rozbiórki), ich priorytetem jest hydrat. “Odwodnienie-to jest najbardziej powszechny problem skóry japońskich kobiet, więc maski nawilżające do twarzy, zwłaszcza maski tkaninowe, które są tak popularne!”

Korzystanie z posiłków w pielęgnacji twarzy

Po co to robić trudniejsze, gdy tylko jest to możliwe ?

Japońska czerwona fasola, adzuki w języku Kraju wschodzącego słońca, służy do złuszczania skóry . Japończycy rozciągnąć go, aby usunąć martwe komórki i nadaje skórze blask.

Ryż również działa cuda na twarzy. Rice wody, w szczególności, jest używany jako tonik do twarzy, co pozwala na uzyskanie elastyczności, ożywić połysk i walki z pierwszymi małych kurek .

Ryżowa woda jest bogata w kwas para-aminobenzoesowy, jest silnym przeciwutleniaczem, i inozytol, cząsteczka, która stymuluje wzrost komórek skóry i mikrokrążenie.

Postawić na oleju roślinnym

Japońskie kobiety wolą delikatny olejek do kazeina wody.

Po pierwsze, dlatego, że subtelności ich skóra wymaga, aby produkt w pełni zrobić w jednym przebiegu. Z olejem w efekt, można uniknąć dotykając jej bawełny.

Następnie, tak jak oleje roślinne , pod warunkiem, że są one ekologiczne, bardzo korzystne dla zdrowia skóry. Tworzą one barierę lipidową, która chroni naskórek przed czynnikami агрессий i jednocześnie głęboko nawilżając ją.

Japońskie kobiety są wielkimi zwolennikami olej z otrębów ryżowych, oczywiście, ale i olej z kamelii , olej nadaje się do suchej skóry, bo jest to szczególnie zmiękczania.

Odkłady, sekret urody japońskich kobiet

Japończycy stosują swoje piękno na górnej części ze sobą, w określonej kolejności. To się nazywa layering .

Najpierw usuń makijaż z olejem, potem oczyszcza się, a następnie przechodzi do balsam, potem serum do twarzy, konturu oczu, a następnie aby zakończyć z kremem nawilżającym.

Taka procedura pozwala wodzie przedostać się głęboko i pozostają w naskórku, aby idealnie nawilżonej skóry .

Powtarzać rano i wieczorem, z organicznych kosmetyków pożądane.

Masażer do twarzy, Japoński rytuał pięknaMasażer do twarzy, Japoński rytuał piękna

Japońskie kobiety są wielkimi fanami masaż twarzy , sposób na relaks i aktywacji mikrokrążenie, stymulują odnowę komórek. Prawdziwy Lek młodości.

Sztuka japońskiego masażu sięga kilku wieków i do tej pory, każde zastosowanie leczenia jest możliwość masażu.

Wielki guru japońskiej urody, Saeki Chizu, wyjaśnia w książce las tajemnic de Japonaises, że źle się rozprowadza opieki zniszczyła pracę. Co powiedzieć !

Jak zrobić masaż twarzy?

Mały trick, aby rozpocząć: zakład na regiony węzły chłonne pod uszami i wzdłuż szyi. Masaż tej dziedzinie, pomaga usunąć toksyny i nie dopuścić do ich gniazdowania na skórę twarzy.

Połóż palce po obu stronach brody i z powrotem w górę szczęki do uszu. Nie wahaj się kliknąć.

Masując kontur oczu-bardzo dobry sposób, aby zmiękczyć “kieszeń” efekt. Od koniuszków palców, zaczyna się od zewnętrznego kącika oka i wokół oczu od poniżej do brwi.

Zapoznać pięknej skóry dieta

“Jesteś tym, co jesz” – Japoński symbol wiary. To nic dziwnego, że picie zielonej herbaty jest częścią ich codziennego życia. Najadłeś się z przeciwutleniacze, zielona herbata neutralizuje wolne rodniki i zapewnia promienny wygląd.

Idealna skóra japończyków zależy również od ich spożycia ryb. W rzeczywistości, bogactwo ryb w Omega-3 kwasów tłuszczowych, potężne nawilżające i zmiękczające.

Inne wspaniałe korzyści dla skóry z kuchni japońskiej: wodorosty! Niektóre anty-aging, inne anty-utleniacze. Vakama wodorosty, na przykład, jak wiadomo, chroni skórę przed promieniowaniem uv i zanieczyszczenia.

Nicole, od japońskiej urody blog maniac kosmetyczny w Tokio , powiedział: “dla zachowania ich zdrowia i urody japońskich kobiet również spożywać kolagen żywność, napoje i dodatki, lub uwodornionych wody”.

Unikając słońca, aby utrzymać skórę

Przyjaciele słonecznika, które żyją tylko dzięki dobrej opalania, z przykrością informujemy, że jeśli u japończyków jest taka piękna skóra, to jeszcze i dlatego, że są one systematycznie unikają słońca.

Wiadomo, że słońce w wysokich dawkach powoduje przedwczesne starzenie się skóry. Elastyczna i młodej skóry, możemy хорохорились pod zgrabne parasolem (lub pokrywą, cokolwiek).

I jeśli ekspozycja na słońce jest nieuniknione, to on z indeksem ochrony przed słońcem 50!

Lekka ręka na makijażLekka ręka na makijaż

Co do makijażu, w Japonii, mniej-więcej !

“Japońskie kobiety wolą pokazywać naturalny styl, a nie gromadzić warstwy makijażu” – mówi Japoński beauty-bloger Nicole.

Jakkolwiek, mówi, że konturów przyciąga coraz więcej uwagi: “niektóre marki japońskie kosmetyki zaczynają uruchamiać palety i konturowania coraz bardziej zbliżał się w prasie. W Japonii, mówimy o cieniu . “

Po tylu wysiłków, skupionych na pomoc, po co ją ukrywać pięknej skóry? Zdecydowaliśmy się pójść w Japoński tryb urody!

No Comments Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *